Loading...
mockup
www.ventier.com

Asystent inwestycyjny

Ventier

Zobacz inne realizacje
mockup

Chcesz osiągnąć wolność finansową? Szukasz sposobu, by mądrze zainwestować swoje pieniądze?

Firma Ventier jest od tego, żeby Ci pomóc.

Logo Ventier
Mockup Ventier
Mockup Ventier

W tej realizacji skupiliśmy się na przejrzystości i odpowiedniemu przedstawieniu danych.

Na części podstron znajdują się specjalnie zaprojektowane infografiki. W ten sposób informacja dociera do odbiorcy w prosty i łatwy do zapamiętania sposób. Na stronie zaimplementowaliśmy także dwa kalkulatory. Pierwszy z nich, nazwany “Rentier”, oblicza wysokość potrzebnego kapitału, aby żyć z odsetek umożliwiających wypłacanie wcześniej zadeklarowanej kwoty. Drugi, “Systematyczne oszczędzanie”, oblicza, ile pieniędzy można zaoszczędzić przy pomocy inwestycji. Zaimplementowaliśmy także pobieranie notowań papierów wartościowych na podstronie “Notowania”. Strona została oparta o CMS, co ułatwia jej rozbudowę i modyfikację. Na podstronach, na samej górze, możemy zauważyć tzw. breadcrumbs, czyli w którym miejscu strony jesteśmy w danym momencie.

Firma Venier otrzymała od nas przejrzystą stronę z rozbudowanymi funkcjonalnościami. Połączenie granatu z białym podkreśla solidność i współpracę wiążącą się z głębokim zaufaniem. Jasno przedstawione dane pomagają czytelnikowi zorientować się w dla wielu obcym świecie inwestycji.

Mockup mobile Ventier

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.