Loading...

Jak działamy ?

step 1
1 Krok

Kontakt z nasza firmą

Podczas pierwszego kontaktu wspólnie się zapoznajemy. Przedstawiamy nasze realizacje i możliwości, a klient informuje nas, czego potrzebuje i oczekuje. Po wstępnym zapoznaniu się, przechodzimy do konkretów - wypełnienia briefu.

step 2
2 Krok

Brief

Brief jest dokumentem, na podstawie którego podejmujemy wszelkiego rodzaju działania. Klienci opisują w nich szczegóły dotyczące ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy stworzyć dopasowany produkt.

step 3
3 Krok

Research

Dokładnie sprawdzamy branżę - jej specyfikę, konkurencję, jaka panuje na rynku. Szukamy mocnych i słabych stron oraz możliwości, które możemy wykorzystać, by stworzyć wyjątkowy produkt.

step 4
4 Krok

Szacunkowy koszt

Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady współpracy. Przygotowujemy szacunkowy koszt usługi i przedstawiamy kosztorys. Chcemy, żeby klient wiedział, za co płaci i co otrzyma.

step 5
5 Krok

Ponowny kontakt w celu ustalenia szczegółów

Kontakt pozwala na ścisła i jasną współpracę. Jest dla nas bardzo ważny. Dlatego przed przystąpieniem do pracy kontaktujemy się i dopinamy wszystko na ostatni guzik - do najmniejszego szczegółu.

step 6
6 Krok

Faktura zaliczkowa

W trosce o wspólne interesy wystawiamy fakturę zaliczkową. Jej opłacenie pozwala nam podjąć się prac nad stroną. Kwota zaliczki zawiera się w cenie całej usługi - jest to pewnego rodzaju pierwsza rata.

step 7
7 Krok

Projekt graficzny

Następnie ustalenia i informacje trafiają do naszych grafików, którzy przystępują do projektowania wyglądu i funkcjonalności nowej strony. Projekt jest graficzną reprezentacją tego, jak będzie wyglądać gotowy produkt.

step 8
8 Krok

Akceptacja projektu graficznego

Projekt graficzny zostaje przedstawiony klientowi. Wspólnie pracujemy nad nim, aby warstwa wizualna trafiała w gust oraz spełniała założenia i oczekiwania - i została zaakceptowana.

step 9
9 Krok

Programowanie strony www

Jeśli od strony graficznej projekt odpowiada naszemu klientowi, przechodzimy do wdrożenia go w życie poprzez zaprogramowanie. Nasi programiści dostosowują go do najnowszej technologii i wymagań.

step 10
10 Krok

Akceptacja funkcjonalności strony

Gotowa strona przedstawiana jest klientowi, który może ją przetestować. Jeśli funkcjonalności odpowiadają jego oczekiwaniom, jesteśmy gotowi aby przystąpić do ostatnich działań prowadzących do wdrożenia witryny.

step 11
11 Krok

Wystawienie faktury końcowej

Jeśli klient akceptuje wyniki naszej pracy, wystawiamy fakturę końcową. Jest to ostatnia płatność, która jest warunkiem oddania gotowej strony internetowej i jej ostatecznego wdrożenia.

step 12
12 Krok

Wdrażanie treści

Strony internetowe to nie tylko wygląd i działanie. Są one nic nie warte bez odpowiednich tekstów i innego contentu. Umieścimy treści na stronie - w ten sposób nasi klienci otrzymują w 100% gotowy produkt.

step 13
13 Krok

Przeniesienie na adres domyślny i przygotowanie instrukcji

Kiedy strona jest już gotowa, pozostaje tylko jej wdrożenie. Przenosimy ją, aby uruchamiała się na odpowiedniej domenie. Żeby pomóc w jej zarządzaniu, przygotowujemy instrukcję, która pomaga korzystać z podstawowych funkcjonalności, takich jak wstawianie treści.

step 14
14 Krok

Wstępna optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe (SEO)

Aby ułatwić pozycjonowanie strony, przygotowujemy ją pod działania SEO. Przygotowujemy podstawy, dzięki którym można zacząć zdobywać jak najwyższe wyniki w Google bez przebudowywania strony.

step 15
15 Krok

Gotowa realizacja

Twoja nowa strona internetowa jest gotowa - zaprojektowana, zaprogramowana i wdrożona. Bardzo się ucieszymy, jeśli podzielisz się swoją opinią o współpracy poprzez Facebooka, Google lub po prostu mailowo.

Poprzedni krok
Następny krok