Loading...

Opinie naszych klientów

Nasza oferta

Najlepszym świadectwem są zadowoleni klienci. To właśnie od nich dowiesz się najwięcej o współpracy z nami.


Każda współpraca sprawia, że poszerzamy swoje horyzonty i rozwijamy nasze umiejętności. Każda opinia jest dla nas ważna i skutecznie napędza naszą firmę.


Cieszymy się z zaufania naszych klientów. Sprawdź, co o nas mówią.

Zawsze dążymy do

0%

zadowolenia naszych klientów

Zobacz opinie
Magda Dworska

Magda Dworska | Fundacja Skarbowości

Magda Dworska

Fundacja Skarbowości: Wyrazy uznania dla Special Space za kreatywne, nowoczesne rozwiązania technologiczne i, co najważniejsze, podążanie za potrzebami wymagającego klienta. Działają szybko, sprawnie, profesjonalnie. Dziękujemy za piękna, spójną grafikę i dbałość o funkcjonalność strony. Polecamy!

Kamila Pieras

Kamila Pieras | Vtec

Kamila Pieras

Można by wiele mówić i pisać o pełnym profesjonalizmie, o szerokiej wiedzy, o wachlarzu przedstawianych opcji do wyboru, ale dla mnie zawsze najważniejsze jest profesjonalne podejście do wymagającego klienta. Od pierwszego spotkania pełne zaangażowanie w projekt. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy każdemu!!!

Paulina Szymczak

Paulina Szymczak | Hotz

Paulina Szymczak

Bardzo kreatywni ludzie! Nieszablonowe podejście do klienta oraz realizowanych projektów! Rewelacyjna interpretacja pomysłów dzięki zadawaniu celnych pytań klientowi i przedstawienie trafnych spostrzeżeń :)  Polecam z całego serca! Jestem pewna, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze długi czas! :)

 Nina Rybińska Kurek

Nina Rybińska Kurek | AKAT Consulting

Nina Rybińska Kurek

Polecam współpracę z firmą Special Space  :) Profesjonalna współpraca, szybki kontakt i jeszcze szybsze działanie.

Natalia Dobrolińska

Natalia Dobrolińska | Lacuna Studio

Natalia Dobrolińska

Special Space to zespół, w którym łączą się kompetencje, profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie. Poza tym to fantastyczni, młodzi ludzie, którzy starają się sprostać wymaganiom najbardziej wybrednego klienta. Podsumowałabym, że rzeczy niemożliwe robią od ręki, a cuda w ciągu kilku dni. Zresztą ich realizacje mówią same za siebie. Dziękuję za wspaniałą współpracę i polecam każdemu.

Krzysztof Błaszkiewicz

Krzysztof Błaszkiewicz | ePulpit 24

Krzysztof Błaszkiewicz

Special Space: Kreatywny Zespół, świetne pomysły, doświadczony Team, znają się na robocie. 

Waldemar Brzeziński

Waldemar Brzeziński | Tosta

Waldemar Brzeziński

Profesjonalizm w każdym calu ;)

Maciej Dancewicz

Maciej Dancewicz | Paris Med

Maciej Dancewicz

Gorąco polecam. Super Ekipa miłych i profesjonalnych fachowców. Działają szybko, sprawnie i zawsze perfekcyjnie. Jestem zadowolony z każdego kontaktu. Każda prośba lub zlecenie wykonywane są bezbłędnie i natychmiast.

Marek Knioła

Marek Knioła | Rinjo

Marek Knioła

Jestem bardzo wymagającym klientem, który zwraca uwagę na drobne szczegóły. Wielokrotnie kontaktowałem się z przedstawicielami firmy Special Space po godzinach, by dopiąć projekt według mojego uznania. Zespół stanął na wysokości zdania w sposób bardzo zadowalający. Do tego bardzo dobra komunikacja oparta na rzetelnych informacjach dotyczących postępu w pracach. Dziękuję ;)

Polecam firmę Special Space każdemu kto liczy na wysokojakościowy produkt finalny.

Jakub Napierski

Jakub Napierski | Ventier

Jakub Napierski

Współpracuję i polecam moim klientom. Warto ;)

Jordan Ogorzelski

Jordan Ogorzelski | Calisthenics Academy

Jordan Ogorzelski

Profesjonaliści, pasjonaci. Nic dodać, nic ująć. Nie mogę się doczekać zakończenia naszej bieżącej realizacji! ;)

Olaf Szymański

Olaf Szymański | Social Time

Olaf Szymański

Agencja Special Space w zakresie skomplikowanych projektów WWW oraz ich egzekucji stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jako właściciel agencji social media, która zleca w 100% podwykonastwo Special Space w zakresie w/w jestem wysoce usatysfakcjonowany świadczonymi przez Nich usługami. To co daje się poczuć już od pierwszego kontaktu to profesjonalizm szefa agencji oraz accountów z działu nowego biznesu, którzy prowadzą Klienta za rękę przez każdy etap, nie dając momentu na zwątpienie. Polecam. :)

Adrian Gorzycki

Adrian Gorzycki | Przygody Przedsiębiorców

Adrian Gorzycki

Szanuje to co robi ta firma przede wszystkim dlatego, że SŁUCHAJĄ. Dopytują. Analizują. Naprawdę dbają o potrzeby swojego klienta. Panowie! Tak długo jak będziecie tak wzorowo podchodzić do klientów tak długo z Wami będę. Czyli mam nadzieję, że na zawsze. Pozdrowienia!!

Piotr Janowski

Piotr Janowski | PRMEDIA

Piotr Janowski

Bardzo profesjonalna firma. Współpraca z SpecialSpace to czysta przyjemność - pomagają i doradzają. Jako jedna firma z nielicznych potrafi słuchać klienta i odpowiadać na jego potrzeby. Przeprowadziliśmy już kilka projektów i wszystkie na najwyższym poziomie. Podkreślę tu że potrafią odebrać telefon i pomóc nawet po zrealizowanym projekcie co dla nas jest bardzo ważne i cenne. Polecam!!!

Arkadiusz Czajkowski

Arkadiusz Czajkowski | Trener

Arkadiusz Czajkowski

Ciężko mnie zadowolić, ale ekipa Special Space po prostu zasługuję na słowa uznania. Strony internetowe stworzone przez nich mówią same za siebie i od razu widać, że tworzą je prawdziwi fachowcy. Serdecznie polecam współpracę! Zespół ciągle się rozwija pomimo już bardzo wysokiej jakości usług.

Sebastian Kamiński 

Sebastian Kamiński  | Hotel Wodnik

Sebastian Kamiński 

Profesjonalnie , sprawnie a co najważniejsze bez poprawek przy ich koncepcji, trafiają idealnie w gust klienta. Hotel Restauracja
Wodnik dziękuje za współprace licząc na dalszą !!! Polecam!!

Tamara Adamczak

Tamara Adamczak | Pracownia Adamczak

Tamara Adamczak

Świetny zespół ludzi tworzący strony www i sklepy. Wielkie zaangażowanie. Sprostają nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Polecam

Ewa Megger

Ewa Megger | Fabryka Piękna

Ewa Megger

Profesjonaliści to mało powiedziane, polecam spróbować żeby zobaczyć różnicę- Special Space to firma która dba o dobro swoich klientów, firma której praca nie kończy się na obietnicach ale na wspaniałych efektach ich pracy i to w zaskakująco szybkich terminach 'na wczoraj'. Dziękuję Panu Karolowi za pomoc i świetną współpracę! polecam wszystkim przedsiębiorcom którzy cenią sobie profesjonalizm i najwyższą jakość.