Loading...
mockup
www.paulbudzinskiphotography.com

Szkocja

Paweł Budziński Photography

Zobacz inne realizacje
mockup

Paul Budziński jest osobą pełną pasji, zaangażowania i miłości do swojej sztuki.

Nawiązaliśmy z nim współpracę, z której powstała strona wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Paul łączy tradycję i nowoczesność, by osiągnąć wyjątkowe fotografie – jego spojrzenie na świat postanowiliśmy oddać w naszej pracy.

Logo Paweł Budziński Photography
Mockup Paweł Budziński Photography
Mockup Paweł Budziński Photography

Stworzenie strony dla Paula było procesem kreatywnym, podczas którego postanowiliśmy wyjść poza utarte schematy.

Pieczołowite i skrupulatne projektowanie pozwoliło uzyskać podstawę. Jednak już na tym etapie myśleliśmy całościowo i do przodu. Na kanwie nietypowego projektu stworzyliśmy żywą stronę. Postanowiliśmy umieścić w niej przyciągające wzrok i zjawiskowe animacje.

Strona pełni przede wszystkim funkcję portfolio. Można zobaczyć na niej zachwycające prace Paula, posegregowane według wydarzeń. Jednak to nie wszystko: jest też miejscem, w którym można lepiej poznać fotografa, i w którym pokazuje on swoją pasję oraz zaangażowanie. Zaimplementowane zostały oddzielne galerie oraz blog, a także formularz kontaktowy i przekierowanie na social media.

Mockup mobile Paweł Budziński Photography

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.