Loading...
mockup
www.fundacjaskarbowosci.pl

Pomoc chorym, niepełnosprawnym‎

Fundacja Skarbowości

Zobacz inne realizacje
mockup

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II działa w oparciu o trwałe relacje międzyludzkie.

Pomaga ona osobom w trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej. Jest to organizacja, w której wzajemnie wspierają się podopieczni, darczyńcy i wolontariusze. Inspiracją do działania Fundacji jest nauczanie św. Jana Pawła II.

Logo Fundacja Skarbowości
Mockup Fundacja Skarbowości
Mockup Fundacja Skarbowości

Mieliśmy przyjemność wykonać dla nich stronę internetową.

Została ona oparta o system zarządzania treścią Wordpress, co umożliwia zarządzać nią w intuicyjny sposób. Do strony zostały podpięte możliwości wpłacenia darowizny na rzecz Fundacji. Przygotowaliśmy kilka wersji językowych. Dodaliśmy moduł aktualności, który można samodzielnie uzupełnić. Na stronie została umieszczona też galeria zdjęć. Z prawej strony umieszczony został widget z kanałami social media.

Strona Fundacji Skarbowości została odświeżona pod względem wizualnym i technologicznym. Zadbaliśmy o to, by mimo obszerności, była intuicyjna, bezpieczna i szybka. Udało nam się to uzyskać dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu i zaprogramowaniu strony.

Mockup mobile Fundacja Skarbowości
Mockup Fundacja Skarbowości
Mockup Fundacja Skarbowości

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.