Loading...
mockup
www.arkadiuszczajkowski.pl

Trener personalny Bydgoszcz

Arkadiusz Czajkowski

Zobacz inne realizacje
mockup

Arkadiusz Czajkowski jest trenerem personalnym.

Jednak unika opierania swojej skuteczności jedynie na obwodzie bicepsa czy klatki piersiowej.

Zamiast tego skupia się, by jego podopieczni odzyskali lub podnieśli swój komfort życia i byli zdrowsi. Zamiast wstawiać kolejne zdjęcie napiętych mięśni na swoje kanały w social media, woli dzielić się rzetelną wiedzą. Specjalnością Arka są treningi z kettlebell.

Dla Arkadiusza zadbanie o swój wizerunek w Internecie był kolejną częścią naturalnego procesu. Od momentu rozpoczęcia współpracy z naszą firmą wspólnie stworzyliśmy nie tylko witrynę pod jego imieniem i nazwiskiem, ale też wiele innych materiałów - wizytówek, ebooka czy nawet projekt odzieży.

Logo Arkadiusz Czajkowski
Mockup Arkadiusz Czajkowski
Mockup Arkadiusz Czajkowski

Strona ma odzwierciedlać podejście Arkadiusza do sportu. Odważnie, bezkompromisowo i na całego. Postanowiliśmy podkreślić wartość edukacji dla odpowiednich treningów - stąd na stronie Arka można znaleźć blog, a także vlog. Stworzyliśmy także dedykowaną podstronę “Sklep”.

W związku z rozwojem działalności Arkadiusza podjął on decyzję o uruchomieniu dedykowanej platformy online do ćwiczeń. W ten sposób zyskał możliwość pracy z osobami, które z pewnych względów nie mogą działać z nim osobiście. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu planów możliwe jest osiągnięcie najlepszych wyników. Platforma jest w 100% dedykowana. Zadbaliśmy o kwestie bezpieczeństwa, zarządzania kontami użytkowników i sprawne działanie witryny.

Arkadiusz swoją pasją i zacięciem zaraża innych.

Teraz ma miejsce w sieci, w którym możesz się przekonać o jego skuteczności.

Mockup mobile Arkadiusz Czajkowski
Mockup Arkadiusz Czajkowski
Mockup Arkadiusz Czajkowski
Mockup Arkadiusz Czajkowski

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.