Loading...
mockup
www.wyspalodz.pl

Odkryj przyjemność dotyku

WySpa

Zobacz inne realizacje
mockup

Ekskluzywny ośrodek Wyspa potrzebował strony internetowej, która będzie godnie go reprezentować.

Naszym podstawowym zadaniem było utworzenie nie tylko eleganckiej wizytówki, ale przede wszystkim kanału ułatwiającego komunikację i pozyskanie przez klientów wszystkich niezbędnych informacji. Podjęliśmy się więc kompleksowego zaprojektowania i wdrożenia witryny.

Logo WySpa
Mockup WySpa
Mockup WySpa

Strona internetowa dla klienta została zaprojektowana od podstaw – łącznie z dedykowanymi podstronami.

Pozwoliło to skupić się na przekazaniu informacji w prosty i intuicyjna, a jednocześnie atrakcyjny wizualnie sposób. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu projektowania, prototypowania oraz samego programowaniu udało nam się uzyskać stronę, która nie tylko przyciąga spojrzenia, ale także jest responsywna i gotowa do dalszych działań – rozbudowy czy pozycjonowania. Zadbaliśmy także o ułatwienie kontaktu poprzez wdrożenie bezpiecznego, intuicyjnego formularza oraz podpięcie kanałów social media.

Stworzenie strony dla firmy Wyspa otworzyło nowe możliwości dotyczące promocji, a także pozytywnie wpłynęło na wizerunek firmy. Pozwala także na dostarczenie niezbędnych informacji dla klienta i pozwala lepiej zapoznać się z ofertą, a także samym profilem firmy.

Mockup mobile WySpa

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.