Loading...
mockup
www.takeawaydiet.com.pl

EKSPLOZJA SMAKÓW

Take Away Diet

Zobacz inne realizacje
mockup

Take Away Diet pokazuje, jak powinno robić się catering dietetyczny. Firma ta w krótkim czasie zdobyła dużą popularność i zadowolenie klientów dzięki szerokiej, dopasowanej ofercie, a także bogatemu oraz smacznemu jadłospisowi.

Jest to także nasz stały klient, któremu pomagamy w skutecznej promocji w sieci. Jednym z naszych wspólnych działań było stworzenie strony internetowej – nowoczesnej, łatwej w obsłudze, a także umożliwiającej wygodne zamawianie cateringu.

Logo Take Away Diet
Mockup Take Away Diet
Mockup Take Away Diet

Zrobiliśmy dla nich witrynę, która godnie reprezentuje firmę o coraz szerszym zasięgu i bogatej ofercie. Nasza realizacja jest idealnie dopasowana – tak jak posiłki od Take Away Diet.

Pierwszym, co zaskakuje na stronie internetowej dla tego klienta, są eleganckie, przyciągające wzrok animacje, które poruszają się razem z użytkownikiem. Dla zapewnienia jak najlepszych wrażeń i ułatwienia z korzystania z witryny postawiliśmy przede wszystkim na dedykowane rozwiązania – w tym podstrony i slidery. Zastosowaliśmy technologię RWD, która pozwala na przeglądanie strony na dowolnym urządzeniu z taką samą wygodą. Całość strony podłączona jest do systemu umożliwiającego zamówienie diety pudełkowej przez internet.


Nowa witryna Take Away Diet pozwoliła także na odświeżenie wizerunku marki. Zagościły w niej prostsze formy oraz mocny kontrast pomiędzy trzema barwami. Dynamiczne animacje i dbałość o nawet najmniejsze detale pozwoliła nam stworzyć stronę, która dobrze oddaje potrzeby i charakter klienta.

Mockup mobile Take Away Diet

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.