Loading...
mockup
www.skillbox24.com

Matryca Kompetencji

Skillbox24

Zobacz inne realizacje
mockup

Pragniesz rozwijać swój zespół w nowoczesny i efektywny sposób?

Właśnie tym zajmuje się Skillbox — firma, która dostarcza kompleksowe narzędzie do śledzenia umiejętności i kompetencji wśród pracowników, a także zapewnia usługi consultingowe i wsparcie podczas wdrożenia.


Już podczas projektowania zadbaliśmy o maksymalne dopasowanie i ciekawe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania. Witryna otrzymała dedykowane podstrony, które pozwalają na wygodne przedstawienie niezbędnych informacji. Jednocześnie wdrożona została funkcja umożliwiająca włączanie oraz wyłączanie konkretnych sekcji, a tym samym — na dostosowanie elementów strony także w przyszłości. Zapewniliśmy przez to maksymalną elastyczność z uwzględnieniem dynamicznego rozwoju klienta.

Logo Skillbox24
Mockup Skillbox24
Mockup Skillbox24

Przedsiębiorstwo potrzebowało strony, która dotrzyma kroku jego rozwojowi, będzie nowoczesna, szybka, a także dostarczy wszystkich niezbędnych informacji o jego narzędziach i usługach. Z tym zadaniem zwrócili się właśnie do nas. Przygotowaliśmy dla nich dedykowaną realizację, dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań. Zaprojektowana została nie tylko strona główna, ale także podstrony, a klient na bieżąco informowany był o postępach prac. Rozległą witrynę wyposażyliśmy w system zarządzania treścią, co pozwala na samodzielną obsługę po zakończeniu realizacji. Całość została wykonana tak, aby szybko się ładowała. Od strony graficznej zadbaliśmy o jednolitą szatę, która odpowiednio reprezentuję firmę i jej wartości.

Skillbox daje nowoczesne możliwości do rozwoju firm — a teraz ma także stronę internetową, która odpowiada ich wartościom i pozwala w nowoczesny sposób zapoznać się z produktami i usługami. Wdrożyliśmy najwyższe standardy technologiczne oraz zabezpieczające. Strona została skrupulatnie zaprojektowana i zaprogramowana zgodnie z wizją i potrzebami klienta.

Mockup mobile Skillbox24

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.