Loading...
mockup
www.remant.pl

Sprzęt budowlany

Remant

Zobacz inne realizacje
mockup

Jeśli szukasz partnera do zadań specjalnych, który wesprze Cię profesjonalnym sprzętem budowlanym — Remant sprawdzi się doskonale.

Jest to profesjonalna i nowatorska marka, dla której stworzyliśmy stronę internetową. Zadbaliśmy o lekki design, a zarazem wyrazisty design, który oparty jest na geometrycznych kształtach i mocnej typografii. Chcieliśmy, by strona internetowa firmy Remant wyróżniała się na tle innych. Kombinacja geometrycznych elementów i dużych napisów tworzy przyjemną dla oka i przyciągającą uwagę wizualną kompozycję.

Logo Remant
Mockup Remant
Mockup Remant

Jednym z innowacyjnych rozwiązań, które wprowadziliśmy na stronie, jest automatyczne wczytywanie opinii z wizytówki Google. Dzięki temu klienci mogą szybko i łatwo zapoznać się z pozytywnymi doświadczeniami innych osób, które korzystały z usług firmy Remant. Dodaje to wiarygodności i zaufania. Oprócz tego na stronie umieściliśmy kalkulator, który oblicza przybliżony koszt dowozu na podstawie wpisanego adresu. Wykorzystując specjalne narzędzia programistyczne, kalkulator automatycznie oblicza dystans i przewidywany koszt dostawy. To praktyczne i wygodne rozwiązanie dla klientów, które oszczędza czas i pozwala im łatwo oszacować potencjalne koszty.

Mockup mobile Remant

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.