Loading...
mockup
www.polstero.de

Szeroki wybór mebli na rynek niemiecki

Polstero

Zobacz inne realizacje
mockup

Niestraszne są nam projekty międzynarodowe – a takim właśnie jest sklep internetowy Polstero, który sprzedaje szeroki wybór mebli na rynek niemiecki.

Firma od początku miała duże wymagania techniczne: serwis mimo swojej wielkości miał być zoptymalizowany zarówno pod użytkowników, jak i dla wyszukiwarek.
Nasz dział programistyczny podjął się miejscami zegarmistrzowskiej pracy. Jednak pozwoliło to uzyskać szybkość i szeroką funkcjonalność — zarówno z perspektywy klienta, jak i administratora. Zapewniliśmy także możliwość wyboru różnych kombinacji cech, dodatkowych możliwości oraz złożonej filtracji.

Logo Polstero
Mockup Polstero
Mockup Polstero

Dla firmy Polstero ważne było szerokie dotarcie do klientów na popularnych serwisach typu marketplace. Zadbaliśmy więc o integrację oraz zautomatyzowanie procesów dla jak największej wygody.


Zapewniliśmy również komfortowy import do sklepu. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu byliśmy w stanie jednorazowo dodać 8 tysięcy produktów.
Praca nad sklepem Polstero wymagała wykorzystania wiedzy i umiejętności, a także dbałości o szczegóły. Dzięki tym elementom stworzyliśmy sklep o szerokim asortymencie z wieloma możliwościami dostosowania, przygotowany do marketingu poprzez optymalizację dla wyszukiwarek oraz podłączenie do serwisów typu marketplace.

Mockup mobile Polstero

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.