Loading...
mockup
www.pixel.pl

Innowacyjne systemy elektroniczne i informatyczne dla transportu publicznego

Pixel

Zobacz inne realizacje
mockup

Rozwój komunikacji zbiorowej i transportu publicznego to przyszłość.

Dobrze wie o tym firma PIXEL, która specjalizuje się w nowoczesnych systemach dla właśnie tego sektora. Jako spółka o ugruntowanej pozycji i szerokich perspektywach potrzebowała ona nowoczesnej strony internetowej — i do tego zadania wybrała właśnie nas.

Witryna firmy PIXEL wyróżnia się nowoczesnym i przyciągającym wzrok designem. Jednak podczas projektowania skupiliśmy się także na innych elementach, takich jak wygodna nawigacja, pozytywne doświadczenia użytkownika i intuicyjne korzystanie.


Już podczas projektowania zadbaliśmy o maksymalne dopasowanie i ciekawe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania. Witryna otrzymała dedykowane podstrony, które pozwalają na wygodne przedstawienie niezbędnych informacji. Jednocześnie wdrożona została funkcja umożliwiająca włączanie oraz wyłączanie konkretnych sekcji, a tym samym — na dostosowanie elementów strony także w przyszłości. Zapewniliśmy przez to maksymalną elastyczność z uwzględnieniem dynamicznego rozwoju klienta.

Logo Pixel
Mockup Pixel
Mockup Pixel

Oprócz dedykowanej strony głównej zajęliśmy się również przygotowaniem odpowiednich podstron, których jest aż 80. Witryna wyposażona jest w aktualności oraz system ogłoszeń o pracę. Zadbaliśmy o to, by elementy te mogły być w prosty i intuicyjny sposób dodawane przez samego klienta. Całość strony oparta jest o system zarządzania treścią (CMS). Witryna jest także gotowa do rozwoju marketingu poprzez wideo, co od lat jest nieustannie wzrastającym trendem.

Firma PIXEL, jako spółka z licznymi osiągnięciami i dużymi ambicjami, ma teraz stronę, która odpowiednio ją reprezentuje. Zadbaliśmy o to, by mimo rozmiaru ładowała się ona szybko oraz żeby była bezpieczna. To wszystko sprawia, że firma weszła w nowy etap marketingu internetowego.

Mockup mobile Pixel

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.