Loading...
mockup
www.onde.pl

Lider branży odnawialnych źródeł energii

ONDE

Zobacz inne realizacje
mockup

Czy jesteśmy gotowi żyć w harmonii z otaczającym nas światem? Firma ONDE zna odpowiedź na to pytanie. A my mieliśmy przyjemność stworzyć dla niej stronę internetową.

To nowoczesne przedsiębiorstwo potrzebowało strony, która dotrzyma im kroku i pozwoli realizować nawet najbardziej ambitne zadania. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie atrakcyjnej warstwy wizualnej z rozbudowaną, intuicyjną funkcjonalnością. W witrynie umieściliśmy dedykowane rozwiązania oraz umożliwiliśmy automatyzację niektórych działań.

Logo ONDE
Mockup ONDE
Mockup ONDE

Od strony wizualnej postawiliśmy na wyraziste animacje, które bez wątpienia przyciągają wzrok, a jednocześnie nie zaciemniają przekazu strony i nie odciągają od treści czy możliwości strony.

Oprócz tego zadbaliśmy o to, by klient otrzymał produkt kompletny, który będzie elastycznie dopasowywał się do jego potrzeb. W związku z tym zaimplementowany został elastyczny szablon podstron, który można dostosować w zależności od umieszczanej na niej treści. Dla ułatwienia nawigacji wprowadzone zostało rozbudowane, intuicyjne menu.

W branży OZE niezbędna jest także odpowiednia prezentacja danych. Wdrożone więc zostało narzędzie do tworzenia nawet rozbudowanych wykresów. Jest ono intuicyjne i łatwe w obsłudze, dzięki temu z łatwością wszelkie dane, jak i ich prezentacja, może być łatwo aktualizowane.
Zadbaliśmy również o integrację z systemem rekrutacyjnym oraz automatyzację pobierania ofert pracy. Pozwala to zaoszczędzić czas i łatwo dbać o to, by wszelkie ogłoszenia były aktualne.

Mockup mobile ONDE

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.