Loading...
mockup
www.mykkonstrukcje.pl

Oryginalne projekty domów jedno i wielorodzinnych oraz budynków usługowych

Myk Konstrukcje

Zobacz inne realizacje
mockup

Wieloletnia współpraca z firmą Myk Konstrukcje jest dla nas wyróżnieniem. Mamy niepowtarzalną okazję towarzyszyć im w dynamicznym rozwoju, który sprawił, że firma potrzebowała nowej strony internetowej.

Jest to już druga realizacja spod naszej ręki dla Myk Konstrukcje. W takiej sytuacji cieszy pokładane w nas zaufanie, jednocześnie wyzwaniem jest konkurować z własnym wcześniejszym wykonaniem. Czasem jednak jest to konieczne – w tym przypadku z powodu nie tylko dotychczasowego rozwoju, ale też ogromnych ambicji przedsiębiorstwa.

Logo Myk Konstrukcje
Mockup Myk Konstrukcje
Mockup Myk Konstrukcje

Zadbaliśmy o wyrazistą i intuicyjną prezentację szerokiej oferty firmy Myk Konstrukcje i podkreślenie obecności na różnych kanałach, a także w wyszukiwarce Google.

Obecna strona zgodna jest z kierunkiem, w którym podąża przedsiębiorstwo – wyróżnia się przejrzystością, nowoczesnością i jasno dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Nie chcieliśmy, by objętość witryny przytłaczała odwiedzających. Wdrożyliśmy więc dedykowane podstrony, na których zadbaliśmy o odpowiednią prezentację treści. Dla firmy Myk Konstrukcje bardzo ważne jest całościowe podejście do promocji w sieci. Dlatego zadbaliśmy o wyraźne odnośniki do social mediów z naciskiem na kanał YouTube i videomarketing. Nie chcieliśmy, by odwiedzający musiał wychodzić ze strony, a tym samym przerywał swoje dotychczasowe zadanie i dekoncentrował się, jeśli chce przejrzeć filmy. Dlatego wdrożona została podstrona prezentująca treści na kanale YouTube.
Firma Myk Konstrukcje ambitnie realizuje swoje plany i nie boi się nowości. Odświeżona witryna doskonale to podkreśla, a także jest świetnym zalążkiem kolejnych zmian i szeroko zakrojonych akcji marketingowych.

Mockup mobile Myk Konstrukcje

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.