Loading...
mockup
www.m3nieruchomosci.pl

Nieruchomości to nasza pasja

M3 Nieruchomości

Zobacz inne realizacje
mockup

M3 Nieruchomości to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia kompleksową obsługę klienta. Strona internetowa, którą dla nich stworzyliśmy, doskonale oddaje filozofię działania tego przedsiębiorstwa.

Już na etapie projektowania postanowiliśmy połączyć przejrzysty i czytelny układ z intuicyjną obsługą oraz jak najlepszą prezentacją oferty. Zapewniliśmy także zaawansowane funkcjonalności, które sprawiają, że jest to więcej niż zwykła strona internetowa.

Logo M3 Nieruchomości
Mockup M3 Nieruchomości
Mockup M3 Nieruchomości

Ilość i różnorodność propozycji od M3 Nieruchomości sprawiła, że firma potrzebowała dedykowanych rozwiązań, które będą korzystne zarówno dla nich, jak i dla klientów.

Jednym z takich udogodnień jest wyszukiwarka, która umożliwia znalezienie zarówno ofert sprzedaży, jak i wynajmu. Kolejną intuicyjną opcją jest integracja z systemem BiuroWin, która pomaga na automatyzację uzupełniania ofert. Zapewniliśmy również rozbudowane możliwości prezentacji inwestycji deweloperskich oraz wdrożyliśmy autorski system nawigacji po dostępnych mieszkaniach, oraz uzupełniania podstron. Umożliwiliśmy dodawanie ofert do listy ulubionych, co pozwala na wygodne podsumowanie interesujących ogłoszeń, a następnie – łatwe skontaktowanie się z firmą M3 Nieruchomości.

Ta realizacja wymagała od nas elastyczności i stworzenia uniwersalnych rozwiązań, które dynamicznie dopasowują się do sytuacji. Podołaliśmy temu wyzwaniu i razem z firmą M3 Nieruchomości osiągnęliśmy nowy standard dla branży.

Mockup mobile M3 Nieruchomości

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.