Loading...
mockup
www.meskiezaciecie.pl

Barbering

Męskie Zacięcie

Zobacz inne realizacje
mockup

Barbering to coś więcej niż dbanie o wygląd — jest to wyjątkowa usługa, w której liczy się nawet najmniejszy szczegół. A firma Męskie Zacięcie pomaga golibrodom osiągnąć jak najwyższy poziom jakości.

Postanowiła ona rozwinąć promocję swoich usług przez internet. W związku z tym zgłosiła się do nas o stworzenie strony, która będzie się rosnąć razem z nimi. Zadbaliśmy więc o to, by miała ona wszystko, co potrzebne jest do zdobywania klientów w sieci. Naszym celem było zapewnienie kanałów sprzedażowych dla oferty przedsiębiorstwa, czyli szkoleń i produktów. Wymagało to od nas kompleksowego podejścia, w którym nie patrzyliśmy na stronę jako na zamknięty projekt, lecz raczej platformę, która w przyszłości ma się dynamicznie rozwijać.

Logo Męskie Zacięcie
Mockup Męskie Zacięcie
Mockup Męskie Zacięcie

Strona wyróżnia się nowoczesnym designem, który wpisuje się w branding firmy. Nie tylko nawiązuje ona do tradycji barberskich, ale też ukazuje, że Męskie Zacięcie zna się na trendach oraz patrzy w przyszłość branży. Całość jest przejrzysta dla łatwej nawigacji i pozytywnych doświadczeń użytkownika. Wdrożony został RWD, dzięki czemu ze strony wygodnie korzysta się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach przenośnych.

Mockup mobile Męskie Zacięcie

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.