Loading...
mockup
www.intensive-group.pl

KOMPLEPKSOWA OBSŁUGA W HR

Intensive Group

Zobacz inne realizacje
mockup

Intensywna opieka dla Twojej firmy? Tak — Intensive Group zajmuje się kompleksowym wsparciem dla biznesu: od kadr i płac, przez rekrutację, aż po outsourcing pracowników.

Rozwój grupy sprawił, że ich dotychczasowa strona przestała być wystarczająca. W związku z tym stworzyliśmy dla nich nową witrynę — odpowiadającą potrzebom ich oraz ich klientów.


Już podczas projektowania zadbaliśmy o maksymalne dopasowanie i ciekawe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania. Witryna otrzymała dedykowane podstrony, które pozwalają na wygodne przedstawienie niezbędnych informacji. Jednocześnie wdrożona została funkcja umożliwiająca włączanie oraz wyłączanie konkretnych sekcji, a tym samym — na dostosowanie elementów strony także w przyszłości. Zapewniliśmy przez to maksymalną elastyczność z uwzględnieniem dynamicznego rozwoju klienta.

Logo Intensive Group
Mockup Intensive Group
Mockup Intensive Group

Choć strona wyróżnia się designem oraz dedykowanymi animacjami, zastosowanymi także na podstronach, nie zapomnieliśmy o aspektach technicznych i funkcjonalnych. Zapewniliśmy system zarządzania treścią, który pozwala na wygodne zarządzanie stroną. Oprócz tego oferty pracy zostały zintegrowane z systemem HR Link. Jest to ważny element automatyzacji procesu rekrutacji. Zapewniona została również pełna responsywność — strona może być wygodnie przeglądana na różnych urządzeniach.

Mockup mobile Intensive Group

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.