Loading...
mockup
www.housecollection.pl

Projekty dla Inwestorów o różnych potrzebach

House Collection

Zobacz inne realizacje
mockup

Każdy marzy o swoim miejscu na ziemi. Z HouseCollection budowa wymarzonego domu jest bliżej, niż myślisz.

Budowa to szereg decyzji o wielu aspektach. Jedną z nich jest metraż, wygląd i funkcjonalność. W związku z tym istotny jest etap projektowania, który to wszystko uwzględni. Aby maksymalnie ułatwić ten proces, doświadczeni architekci uruchomili HouseCollection – narzędzie, dzięki któremu szybko i wygodnie znajdziemy dopasowany do naszych potrzeb plan.

Do realizacji dla HouseCollection podeszliśmy kompleksowo. W ramach współpracy wykonana została identyfikacja wizualna, materiały graficzne oraz zaawansowany sklep internetowy, dzięki któremu możemy od razu zakupić interesujący nas projekt. Pozwoliło to stworzyć jednolite produkty, które jasno komunikują markę.

Logo House Collection
Mockup House Collection
Mockup House Collection

HouseCollection to nowoczesna realizacja, która odpowiada na współczesne potrzeby.

Sklep internetowy został szczegółowo zaprojektowany dla jak najlepszych doświadczeń użytkownika. Wdrożona została zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której łatwo można odnaleźć odpowiedni produkt. Wszystkie projekty zostały podzielone na kategorie. Przygotowane zostały rozbudowane opisy produktów wraz z galerią. Wdrożono chat i podłączono social media. Przygotowana została także baza wiedzy oraz blog, które ułatwiają pozycjonowanie i pomagają zadbać o poszukującego wiedzy klienta.

Nie trzeba wychodzić z domu, żeby znaleźć i zakupić wymarzony projekt domu – profesjonalnie wykonany i gotowy do realizacji. Wygoda tego typu rozwiązania i profesjonalne wdrożenie sprawia, że HouseCollection cieszy się coraz większą popularnością.

Mockup mobile House Collection
Mockup House Collection

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.