Loading...
mockup
www.nowyszpital.pl

Holding

Grupa Nowy Szpital

Zobacz inne realizacje
mockup

Grupa Nowy Szpital Holding rozrasta się tak dynamicznie, że szybko poprzednia strona stała się niewystarczająca. Zwrócili się więc do nas o stworzenie nowego, dedykowanego rozwiązania.

Przed nami stanęło zadanie stworzenia rozbudowanego produktu, który będzie można dostosować do rozwijającej się firmy, a także będzie spełniał wymagania pod kątem dostępności.

Logo Grupa Nowy Szpital
Mockup Grupa Nowy Szpital
Mockup Grupa Nowy Szpital

Projekt stworzony został z uwzględnieniem wytycznych WCAG. Dzięki temu ze strony także mogą także korzystać osoby, które używają dodatkowych ułatwień dostępu. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by w wygodny sposób można było ją w przyszłości rozbudowywać o kolejne podstrony. Oparta jest na elastycznych sekcjach, które dają swobodę klientowi w zarządzaniu i rozbudowywaniu strony.

Zadbaliśmy również o to, by strona mimo swojego rozmiaru była łatwa w obsłudze przez pacjentów. W związku z tym wdrożyliśmy wygodną i szybką wyszukiwarkę lekarzy, poradni oraz specjalizacji. Strona jest stworzona w ten sposób, by łatwo mógł się w niej odnaleźć praktycznie każdy — i szybko znalazł to, czego dokładnie potrzebuje.

Mockup mobile Grupa Nowy Szpital

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.