Loading...
mockup
www.fristom.com

Producent oświetlenia dla branży automotive

Fristom

Zobacz inne realizacje
mockup

Wysoka jakość produktów firmy Fristom jest doceniana na całym świecie. Wiedzieliśmy więc, że strona dla wykonana dla tej firmy musi spełniać wygórowane standardy.

Zadbaliśmy więc, by zachwycała ona designem, a jednocześnie pozwala na funkcjonalne zaprezentowanie szerokiej gamy produktów. Teraz strona internetowa firmy Fristom oddaje międzynarodowego ducha i skalę przedsiębiorstwa.

Logo Fristom
Mockup Fristom
Mockup Fristom

Wiemy, że w biznesie obecnie najbardziej liczą się relacje. Dlatego maksymalnie ułatwiamy kontakt pomiędzy firmą a klientem, także tym spoza Polski.

Aby maksymalnie ułatwić kontakt dla osób z zagranicy, zadbaliśmy o to, by kontakt był intuicyjny, a osoby mówiące w konkretnym języku – wyraźnie oznaczone. Wdrożone zostały także zlokalizowane wersje strony. Pozwala to wygodnie skalować biznes i poruszać się po rynku międzynarodowym.

Wiemy także, że oferta firmy powinna się elastycznie zmieniać. Dlatego wdrożyliśmy element nowości, które można samodzielnie dostosować. Zadbaliśmy także o intuicyjną prezentację danych i informacji, które pomagają zorientować się w rozbudowanej ofercie firmy Fristom. Cała strona jest dużym i złożonym projektem, w którym wdrożyliśmy intuicyjną i wygodną obsługę. Klient otrzymał kompleksową witrynę, dzięki której może zadbać o wizerunek swojej firmy i kontakty międzynarodowe. Współpraca ta wymagała uwzględnienia wielu istotnych spraw – co zdecydowanie nam się udało.

Mockup mobile Fristom

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.