Loading...
mockup
www.firanex.com.pl

Nowoczesne przesłony okienne

Firanex

Zobacz inne realizacje
mockup

Firanex to firma, która udowadnia, że nawet przedsiębiorstwa obecne na rynku od kilkudziesięciu lat i cieszące się zasłużoną renomą powinny iść z duchem czasu.

Mieliśmy przyjemność stworzyć dla nich nowoczesną stronę internetową, dzięki której zyskali nowe możliwości w zakresie promocji swojego biznesu w sieci. Podstawą było intuicyjne zaprezentowanie szerokiej oferty firmy oraz przygotowanie witryny do działań związanych z pozycjonowaniem i kampaniami Google Ads.

Logo Firanex
Mockup Firanex
Mockup Firanex

Podjęliśmy się wykonania dla nich kompleksowej, obszernej strony internetowej o nowoczesnym designie i intuicyjnej architekturze informacji.

Witryna wyróżnia się schludnym, jasnym designem i eleganckim wykorzystaniem tekstur oraz delikatnych, lecz wyraźnych kolorów. Jednak to nie wszystko. Zadbaliśmy także o dedykowane podstrony, które atrakcyjnie i przejrzyście eksponują szeroką ofertę firmy Firanex. Zapewniliśmy optymalizację – w wielu miejscach można znaleźć duże, wysokiej jakości zdjęcia, które szybko się ładują i nie opóźniają otwierania się strony. Wdrożony został intuicyjny kontakt razem z formularzem pozwalającym na bezpośrednie wysłanie wiadomości. Wprowadziliśmy także bezpośrednie odniesienie do aplikacji na smartfonach – przejście do połączeń przy dotknięciu numeru telefonu oraz do poczty elektronicznej przez naciśnięcie adresu e-mail.


Zadbaliśmy o to, by strona, mimo swoich rozmiarów, nie wydawała się przytłaczająca. Dzięki temu powstała równowaga pomiędzy wymaganiami technicznymi względem skutecznego pozycjonowania oraz przeprowadzania kampanii a pozytywnymi doświadczeniami użytkownika.

Mockup mobile Firanex

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.