Loading...
mockup
www.bista.pl

Producent akcesoriów tytoniowych

Bista Standard

Zobacz inne realizacje
mockup

Bista Standard jest firmą działającą w specyficznej branży, pełnej wymogów i przepisów.

Skuteczne działania w internecie w branży związanej z tytoniem wymagają kreatywnego podejścia i ścisłej współpracy. Dzięki wypracowaniu relacji z naszym klientem udało nam się wykonać efektowną i dopracowaną stronę internetową.

Logo Bista Standard
Mockup Bista Standard
Mockup Bista Standard

Cała witryna została szczegółowo zaprojektowana – łącznie z podstronami.

Jednak maksymalny potencjał strony dla firmy Bista ujawnia się po logowaniu. Wdrożony został intuicyjny katalog produktów, do którego dostęp jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zadbaliśmy, by maksymalnie usprawniało to kontakt między kontrahentami. Cała strona została dostosowana również dla kilku wersji językowych i rozwiązana w ten sposób, by klienci z różnych krajów mieli łatwy dostęp do dostosowanej dla nich oferty. Zadbaliśmy o rozwinięte funkcjonalności – formularze, interaktywny kontakt i wiele więcej.

Jednak stworzenie strony dla firmy Bista przede wszystkim było testem współpracy – zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dzięki temu udało nam się stworzyć stronę skrojoną na miarę, odpowiadającą na specyficzne potrzeby klienta, a także rozbudowaną i po prostu – stylową.

Mockup mobile Bista Standard

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.