Loading...
mockup

Rozwijająca się firma Betpol Dom potrzebowała strony internetowej, która sprosta jej wysokim wymaganiom i specyficznym potrzebom.

Dlatego postawiliśmy na maksymalnie dopasowany, dedykowany projekt z intuicyjnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami, a także zapewnienie pozytywnych doświadczeń użytkownika. Postawiliśmy na ścisłą współpracę na każdym etapie – od projektu aż do wdrożenia.

Logo Betpol Dom
Mockup Betpol Dom
Mockup Betpol Dom

Stworzyliśmy coś więcej niż stronę – zadbaliśmy o atrakcyjną i intuicyjną prezentację oferty.

Wdrożyliśmy interaktywne rzuty, dzięki którym z łatwością można znaleźć wymarzone mieszkanie. Zadbaliśmy jednak także o osoby, które wolą bardziej tradycyjne rozwiązania. Na stronie umieszczona została również intuicyjna wyszukiwarka, która obejmuje wszystkie inwestycje dewelopera. Opiera się ona na wygodnych listach rozwijanych, które ułatwiają korzystanie z tego narzędzia. Zaprojektowaliśmy również dedykowane podstrony, dzięki którym można lepiej zapoznać się z firmą i jej inwestycjami. Zadbaliśmy o przyjemny dla oka design nawiązujący do marki i jej identyfikacji wizualnej.

Dzięki nowoczesnej stronie internetowej firma Betpol Dom zyskała szansę intuicyjnej i efektownej prezentacji swojej oferty, a także ułatwiła kontakt swoim klientom. Zadbaliśmy także o to, by strona była skalowalna, co jest istotne w przypadku rozwijających się przedsiębiorstw.

Mockup mobile Betpol Dom

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.