Loading...
mockup
www.kiamakarewicz.pl

Autoryzowany Punkt Dealerski

KIA Makarewicz

Zobacz inne realizacje
mockup

Samochody koreańskiego producenta KIA zyskały w Polsce sporą popularność.

Jednak sprzedawać dobre auta może prawie każdy - odpowiednio obsłużyć klienta potrafią nieliczni.

Do tych drugich z pewnością zalicza się salon oraz serwis KIA Makarewicz. Stawiają na jakość w obsłudze klienta zarówno podczas decyzji zakupowej, jak i po niej. Naturalną potrzebą dla nich było posiadanie nowoczesnej strony internetowej i opieka w zakresie materiałów reklamowych.

Logo KIA Makarewicz
Mockup KIA Makarewicz
Mockup KIA Makarewicz

Witryna stworzona dla KIA Makarewicz jest obszerna ze względu na ilość informacji.

Zadbaliśmy o to, by prezentowały się one w czytelniejszej formie niż po prostu tekst. Strona została oparta o CMS, dzięki temu można efektywnie i w prosty sposób nią zarządzać. Wdrożony został system rezerwacji samochodów na jazdę próbną. Na stronie umieszczona została także wyszukiwarka.

Salon KIA Makarewicz wie, jak ważna jest obsługa klienta na wysokim poziomie. Ich obecna strona jest teraz nowoczesna i przejrzysta. Oddaje wartości, jakimi się kierują w swoim biznesie.

Mockup mobile KIA Makarewicz
Mockup KIA Makarewicz
Mockup KIA Makarewicz
Mockup KIA Makarewicz

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.