Loading...
Masz pytanie?
My mamy odpowiedź!

Internet to idealne narzędzie marketingowe, a my pomagamy wykorzystać je jak najlepiej. Z naszej pomocy mogą skorzystać zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i większe firmy; początkujący, a także ci z wieloletnią obecnością na rynku.

15 minut – tyle wystarczy, by wspólnie zrobić krok do przodu. Zadaj dowolne pytanie z zakresu stron i sklepów internetowych, brandingu czy social media. Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczonych ekspertów, którzy zadbają o najwyższy merytoryczny poziom odpowiedzi. Zgadaj się z nami w wygodnym dla Ciebie terminie.

Wypełnij formularz
Administratorem danych osobowych podanych formularzu jest Special Space Sp. z o.o. ul. Kijowska 44, 85 – 703 Bydgoszcz. Kontakt z Administratorem rodo@specialspace.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – zgodnie z zasadą, która mówi, że przetwarzanie danych osobowych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy bądź przed jej zawarciem ( RODO art. 6 ust. 1 lit B); Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Special Space Sp. z o.o. znajdą państwo w naszej Polityce Prywatności.
Jakie zadać pytania?

Czy w moim przypadku lepiej sprawdzi się sklep, czy strona?

Jak mogę wykorzystać internet do promocji swojej marki lub działalności?

Jak mogę poprawić ilość odwiedzin na mojej stronie lub w mediach społecznościowych?

Jak mogę poprawić swoją pozycję w Google?

Jak sprawić, by moja strona lepiej wyświetlała się na smartfonach?

…zadaj swoje własne!

Kto będzie odpowiadał?

Pierwszą osobą, z którą będziesz rozmawiał, będzie specjalista obsługi klienta, który zada pytania związane z tematem, a następnie umówi na rozmowę z ekspertem w danym obszarze w dogodnym terminie. Druga konwersacja będzie przeprowadzona już ze specjalistą. Może się jednak zdarzyć, że temat będzie zahaczał o inne obszary, jednak nie ma powodu do zmartwień – osoba kontaktowa w takim przypadku skonsultuje się z resztą zespołu i wróci z odpowiedzią.