Loading...

Sklepy internetowe

Internet można spokojnie nazwać największym rynkiem świata. Pozwala on zakupić wszystko, o czym tylko marzymy. Jednocześnie, pozwala nawet najmniejszym przedsiębiorcom czy twórcom dotrzeć do klientów na całym świecie.

Dobrze wykonany sklep internetowy posiada dużo zalet. Nie trzeba płacić marży od sprzedaży jak w przypadku wielu popularnych serwisów. Można go wypozycjonować i przeprowadzać kampanie AdWords. Dobrze wykonany, estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy jest naszą wizytówką i świadczy o naszej marce.

Where the Internet begins

Laptop

Osoby kupujące przez internet często są ostrożne i świadome zagrożeń, jakie może stwarzać źle wykonany lub podejrzany sklep internetowy. Wielu z nich rezygnuje z zakupów, jeśli witryna wygląda nieprofesjonalnie albo dokonanie zakupów jest utrudnione. Tak samo, jak w realnym świecie nie zapraszasz klientów do obskurnego sklepu w podejrzanej dzielnicy, tak samo w internecie powinieneś zadbać o najwyższą jakość usług.

Jednak wykonanie dobrego sklepu internetowego może być wyzwaniem. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom.

ofert 1 image

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w tej kwestii. Łączymy wizję, potrzeby, możliwości i oczekiwania w dedykowany projekt. Korzystamy z jednego z najpopularniejszych rozwiązań dla eCommerce - PrestaShop. Rozszerzamy działanie sklepów o dodatkowe moduły. Dbamy o to, by serwis spełniał wymogi prawne, a także był bezpieczny. 

ofert 2 image

Dostosowujemy sklepy internetowe w technologii RWD - dzięki temu działają one dobrze także na urządzeniach mobilnych. Stawiamy na funkcjonalność, responsywność i jak najlepsze doświadczenie użytkownika.

last image

Sprzedaż internetowa ma ogromny potencjał. Żeby go w pełni wykorzystać, warto postawić na profesjonalny sklep internetowy.

Dzięki niemu dotrzymasz kroku dynamicznie rozwijającej się sieci. Dedykowane rozwiązania sprawią, że nie będziesz musiał iść na kompromisy i wyróżnisz się spośród konkurencji. Zastosowanie PrestaShop pozwala na rozwój i intuicyjne zarządzanie swoim sklepem internetowym.