Loading...
mockup
www.swistowski.pl

Materiały wulkanizacyjne

Świstowski S.A

Zobacz inne realizacje
mockup

Firma Świstowki S.A. posiada ugruntowaną pozycję na rynku.

Dlatego dbają o swój sklep internetowy, jako istotny element ich biznesu oraz wizerunku. Nawiązaliśmy więc współpracę mającą na celu jego modernizację.

Jedną z ważniejszych kwestii było zapewnienie płynnego działania sklepu i jego zabezpieczenie przy szerokim, specjalistycznym asortymencie. Udało nam się to osiągnąć poprzez zastosowanie oprogramowania PrestaShop. Sklep został podzielony na kategorie i podkategorie. Na sklepie umieściliśmy newsletter oraz live chat z możliwością pozostawienia wiadomości. Odświeżona została szata graficzna.

Logo Świstowski S.A
Mockup Świstowski S.A
Mockup Świstowski S.A

Na sklepie została wprowadzona możliwość wyszukiwania produktów oraz obsługa kont użytkowników. Na stronie głównej proponowane są polecane produkty, te najczęściej kupowane oraz outlet. Dodaliśmy także formularz do zgłaszania napraw serwisowych. U góry strony umieściliśmy tzw. okruszki (breadcumps), które informują użytkownika o tym, gdzie teraz się znajduje.

Firma Świstowski S.A. to specjaliści w swojej branży.

Do ich rąk oddaliśmy profesjonalny sklep internetowy - dostosowany do ich biznesu.

Mockup mobile Świstowski S.A

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.