Loading...
mockup
www.zelaznywkm.pl

Energy Drink

Żelazny WKM

Zobacz inne realizacje
mockup

Żelazny WKM jest prężnie rozwijającą się marką napojów energetycznych.

Jej dynamiczny rozwój sprawił, że zapadła decyzja o utworzeniu nowej strony internetowej. To zadanie zostało powierzone właśnie nam. Postanowiliśmy stworzyć stronę, która odda charakter marki, który można oddać w trzech słowach – wolność, kreatywność, moc.

Logo Żelazny WKM
Mockup Żelazny WKM
Mockup Żelazny WKM

Stworzyliśmy w 100% dedykowane rozwiązanie.

Zupełnie odświeżyliśmy szatę graficzną i dodaliśmy funkcjonalności, które umożliwiają w ciekawy sposób zaprezentować informacje o marce. Dodaliśmy aktualności oraz prezentację wszystkich smaków. Strona została zintegrowana z Instagramem. W stopce umieszczony został formularz kontaktowy. Strona została oparta o system zarządzania treścią Wordpress. Dzięki temu w łatwy sposób można edytować jej treści, a także, w przyszłości, ją rozwijać.

Żelazny WKM ma teraz stronę, która prezentuje jego mocny charakter. Dołożyliśmy wszelkich starań, by uchwycić charakter marki i w odpowiedni sposób jej zaprezentować. Zaimplementowane rozwiązania nie tylko cieszą oko, ale też pozwalają na przyszły rozwój strony w ciekawych kierunkach.

Mockup mobile Żelazny WKM
Mockup Żelazny WKM

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.