Loading...
mockup
www.tosta.com.pl

Największy producent pieczywa i ciast

Tosta

Zobacz inne realizacje
mockup

Tosta to bydgoska firma z tradycjami.

Zajmuje się produkcją pieczywa, ciastek i panier. Jednak wieloletnia obecność na rynku nie oznacza, że trzeba stać w miejscu. Dlatego firma zwróciła się do nas o nowoczesną stronę internetową. Pragnęli, abyśmy podkreślili jakość produktów, tak popularnych na rynku lokalnym i ogólnopolskim oraz ponad pół wieczną historię przedsiębiorstwa.

Logo Tosta
Mockup Tosta
Mockup Tosta

Stronę oparliśmy o CMS, co umożliwia jej edycję i rozbudowę w prosty sposób.

Zainstalowany został widget Facebooka. Zastosowaliśmy efekt paralaksy. Na stronie głównej przybliżony został także rys historyczny Spółdzielni. Przedstawiony został w formie interaktywnej sekcji oraz dedykowanej podstrony.  Na stronie umieściliśmy formularz kontaktowy, który umożliwia szybkie wysłanie wiadomości. Na podstronie “Kontakt” zaimplementowaliśmy Mapy Google odpowiadające odpowiednim działom. Całość utrzymaliśmy w jasnej, czytelnej koncepcji.

Tosta to nowoczesna firma z tradycjami, która nie boi się iść z duchem czasu. Jej obecna strona internetowa doskonale to oddaje.

Mockup mobile Tosta

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.