Loading...
mockup
www.rezzwood.pl

Poznaj wyjątkową, drewnianą biżuterię

Rezzwood

Zobacz inne realizacje
mockup

Rezzwood to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm spośród tych wytwarzających biżuterię z drewna.

Zajmują się rękodziełem z pasją i wprawą. Ich produkty z pewnością przyciągają wzrok i wyróżniają się niesamowitą estetyką. Mieliśmy przyjemność stworzyć dla nich sklep internetowy.

Czytelny design sklepu, w połączeniu z zieloną kolorystyką dobrze koresponduje z produktami firmy. Na stronie głównej można przejrzeć bestsellery oraz kategorie produktów. Zaimplementowaliśmy wyszukiwanie oraz obsługę kont użytkownika. Sklep został zintegrowany z Facebookiem oraz przygotowany pod pozycjonowanie.

Logo Rezzwood
Mockup Rezzwood
Mockup Rezzwood

Przy zakupie produktów dodana została opcja spersonalizowania niektórych elementów. Dodaliśmy opcję pozostawienia opinii. Na podstronie produktu proponowane są podobne artykuły. Zadbaliśmy także o to, aby sklep wyświetlał się dobrze także na urządzeniach mobilnych.

Rezzwood posiada wyjątkowe produkty i nieustannie rozwija swój asortyment.

Nowy sklep internetowy został stworzony, aby spełnić ich potrzeby oraz oczekiwania.

Mockup mobile Rezzwood

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.