Loading...
mockup
www.malani.pl

Odzież Dziecięca i dla Niemowlaka - Nowoczesne i Stylowe Ubrania

Malani

Zobacz inne realizacje
mockup

Rodzice chcą dla swoich dzieci wszystkiego, co najlepsze. Dotyczy to także ubrań.

Z tą myślą powstał sklep Malani, który oferuje odzież dla dzieci od polskich producentów - ubrania funkcjonalne, wygodne, zarówno eleganckie, jak i bardziej codzienne.

Logo Malani
Mockup Malani
Mockup Malani

Podczas projektowania postawiliśmy na przejrzystość.

Sklep został podzielony na kilka kategorii głównych z odpowiednimi podkategoriami. Na stronie można przejrzeć proponowane produkty dla chłopców i dziewczynek. Zaimplementowany został newsletter oraz blog. Podłączyliśmy Messenger oraz chat, przez który można także zostawić wiadomość. Umieszczona została również funkcja wyszukiwania na stronie oraz obsługa kont użytkownika. Cały sklep oparty jest o oprogramowanie PrestaShop, które pozwala na łatwe, intuicyjne i bezpieczne zarządzanie sklepem internetowym.

Malani oferuje wysokiej jakości produkty dla dzieci. Dzięki sklepowi internetowemu mogą dotrzeć do swoich klientów w wielu miejscach, o każdej porze dnia. Taka wygoda jest ważna, szczególnie dla rodziców robiących zakupy dla swoich pociech.

Mockup mobile Malani

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.