Loading...
mockup
www.hotz.pl

Hotz koncentrat dobrego smaku

Hotz

Zobacz inne realizacje
mockup

Firma Hotz wyróżnia się spośród innych producentów koncentratów oraz przypraw.

Posiada wyjątkowe receptury, świeże produkty, ekipę specjalistów odpowiedzialnych za ich najwyższą jakość i naturalny smak oraz pragnienie uświadomienia konsumentów, że można jeść smacznie i zdrowo jednocześnie, a do tego wspierać polskich producentów. Brakowało im za to nowoczesnej strony internetowej oraz jednolitych materiałów reklamowych.

Zdecydowaliśmy się na bardziej wyrazistą typografię oraz mocno nasycone kolory. Postanowiliśmy najbardziej skupić się na produktach firmy oraz ich zaletach. Witryna skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Logo Hotz
Mockup Hotz
Mockup Hotz

Strona internetowa została wykonana z użyciem CMS, który umożliwia zarządzanie stroną oraz zbieranie statystyk.

Zaprojektowaliśmy dedykowane podstrony. Zaimplementowany został formularz kontaktowy oraz interaktywna mapa sprzedaży.

Przy wykonaniu materiałów reklamowych utrzymaliśmy konsekwencję w stylistyce względem strony - kolorystykę, typografię i powtarzalne elementy. W ten sposób zwiększyliśmy świadomość marki wśród konsumentów oraz uzyskaliśmy jednolity wizerunek.

Mockup mobile Hotz
Mockup Hotz
Mockup Hotz
Mockup Hotz

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.