Loading...
mockup
www.hotelrestauracjawodnik.pl

Hotel w Bydgoszczy Noclegi i imprezy okolicznościowe

Hotel Wodnik

Zobacz inne realizacje
mockup

Hotel i Restauracja Wodnik zachwyca eleganckimi, przestronnymi wnętrzami, niesamowitą kuchnią i piękną salą.

Potrzebowali strony, która podkreśli prestiż i luksus czterogwiazdkowego obiektu.

Logo Hotel Wodnik
Mockup Hotel Wodnik
Mockup Hotel Wodnik

Podczas projektowania postawiliśmy na mocny kontrast między jasnymi i ciemnymi kolorami oraz minimalizm.

Strona została przygotowana do innej wersji językowej. Wdrożony został moduł aktualności, który pozwala dodawać nowe wpisy na stronie w formie informacji w bardzo prosty sposób. Strona oparta jest o CMS, co ułatwia zarządzanie. W sekcji “Kontakt” umieściliśmy mapę Google. Zadbaliśmy o płaską strukturę strony, która zapewnia intuicyjne poruszanie się po niej. Utworzyliśmy też galerię, która ukazuje luksusowe wnętrza - zarówno części hotelowej, jak i restauracji. Zastosowaliśmy tzw. floating menu - czyli takie, które utrzymuje się zawsze na górze strony.

Hotel Restauracja Wodnik to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Cztery gwiazdki świadczą o luksusie i wysokiej jakości obsługi. Teraz posiadają także stronę internetową, która godnie ich reprezentuje.

Mockup mobile Hotel Wodnik
Mockup Hotel Wodnik
Mockup Hotel Wodnik
Mockup Hotel Wodnik

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.