Loading...
mockup
www.djnarco.com

It's not a hobby. It's a way of living.

DJ Narco

Zobacz inne realizacje
mockup

Dla Michała Mikołajczyka, szerzej znanego jako DJ Narco, pasja stała się sposobem na życie.

Na scenie klubowej działa on od 2000 roku. Jego rozwijająca kariera skłoniła go do stworzenia profesjonalnej strony internetowej.

Muzyka DJ Narco jest bezkompromisowa i wyrazista. I taka też jest jego strona. Postawiliśmy na ostre kontrasty i geometryczne kształty. Przygotowaliśmy stronę pod drugą wersję językową, by muzyka mogła trafić do większego grona odbiorców. Podkreśliliśmy obecność w social media - co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

Logo DJ Narco
Mockup DJ Narco
Mockup DJ Narco

Ciemną kolorystykę strony przełamuje najważniejsza sekcja, zawierająca utwory do odsłuchania i pobrania. Do funkcjonalności strony dodaliśmy odtwarzacz. Zintegrowaliśmy Messenger od Facebooka. Dodana została interaktywna mapa z miejscowościami, w których wystąpił DJ Narco. Umożliwiliśmy kontakt poprzez formularz.

Strona internetowa jest świetną wizytówką nie tylko dla fanów, ale też dla osób i firm, które chcą współpracować z DJ Narco.

Wyrazista i mocna, jak jego muzyka, godnie go reprezentuje.

Mockup mobile DJ Narco
Mockup DJ Narco
Mockup DJ Narco

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.