Loading...
mockup
www.akatconsulting.pl

Rozwój osobisty i biznesowy

AKAT Consulting

Zobacz inne realizacje
mockup

Akat Consulting to profesjonaliści zajmujący się doskonaleniem osobistym i biznesowym.

Dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudniająca prawdziwych ekspertów, zasługiwała na stronę nie tylko bardziej nowoczesną. Wyzwaniem było też zaprojektowanie jej w taki sposób, by była bardziej intuicyjna i czytelna. Chcieliśmy, by użytkownik w prosty i szybki sposób odnalazł właśnie to, czego szuka.

Logo AKAT Consulting
Mockup AKAT Consulting
Mockup AKAT Consulting

Zaprojektowana od podstaw została nie tylko strona główna, ale też podstrona dla widoku szczegółowego szkolenia. Całość została oparta o CMS, co znacznie ułatwia dodawanie zarówno aktualności, jak i zarządzanie szkoleniami. Dodaliśmy formularz kontaktowy zgodny z RODO. Na podstronie “Kalendarz szkoleń” dodane zostało wyszukiwanie według takich kryteriów jak temat, miejsce, termin czy cena. Przeprojektowaliśmy stronę główną tak, aby łatwiej było wyszukać na niej informacje na temat firmy i jej oferty. Całość została utrzymana w odważnej, pomarańczowej kolorystyce, miejscami przełamanej mocnym, grafitowym kontrastem.

Strona firmy Akat Consulting nie tylko została przeprojektowana pod kątem nowszych trendów.

Ważną kwestią zostało ulepszenie jej pod kątem doświadczeń użytkownika. Bogata oferta została zaprezentowana w przejrzysty i intuicyjny sposób, a wizerunek firmy został odświeżony.

Mockup mobile AKAT Consulting
Mockup AKAT Consulting
Mockup AKAT Consulting

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.