Loading...
mockup
www.pracowniaadamczak.com

Pracownia Artystyczna

Pracownia Adamczak

Zobacz inne realizacje
mockup

Pracownia Adamczak tworzy biżuterię jedyną w swoim rodzaju.

Użycie wyjątkowego materiału, jakim jest ceramika high tech, gwarantuje niesamowitą trwałość i wyjątkowe walory wizualne. Mieliśmy przyjemność stworzyć dla nich sklep internetowy, na którym ich produkty będą godnie się prezentować.

Logo Pracownia Adamczak
Mockup Pracownia Adamczak
Mockup Pracownia Adamczak

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz obecnym trendom i postawiliśmy na minimalizm.

Wykorzystaliśmy wysokiej jakości zdjęcia dla jak najlepszego ukazania produktów. Zaimplementowany został system obsługi kont użytkowników. Na sklepie można wyszukiwać produkty za pomocą wyszukiwarki. Umieściliśmy także możliwość prowadzenia bloga z dodawaniem wpisów. Produkty zostały podzielone na kategorie, każdy z nich posiada też wypisane dane techniczne produktu. Sklep został zintegrowany z Facebookiem. Całość oparliśmy o system PrestaShop.

Pracownia Adamczak posiada teraz swoje miejsce w sieci. Atrakcyjna prezentacja produktów na sklepie łączy się z bezpieczeństwem i intuicyjnym zarządzaniem.

Mockup mobile Pracownia Adamczak
Mockup Pracownia Adamczak
Mockup Pracownia Adamczak
Mockup Pracownia Adamczak

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.