Loading...
mockup
www.whiteberry.pl

Agencja Fotograficzno-Reklamowa

White Berry

Zobacz inne realizacje
mockup

White Berry to agencja reklamowo-fotograficzna z Bydgoszczy.

Nie chcą się wtapiać w tłum. Z radością zrealizowaliśmy dla nich odważną stronę internetową.

Strona internetowa dla agencji White Berry miała spełniać przede wszystkim funkcję wirtualnej wizytówki. Jednak takie strony nie muszą być nudne! Zdecydowaliśmy się na geometryczne kształty i nieoczywiste połączenie mocnego różu z szarościami. Zamiast typowej hero section - czyli pierwszego widoku zaraz po załadowaniu się strony - i klasycznego menu zastosowaliśmy geometryczną kompozycję z przesuwającymi się zdjęciami. Na podstronach menu strony przedstawione jest w formie tzw. hamburgera.

Logo White Berry
Mockup White Berry

Unikaliśmy zagnieżdżania - udało nam się uzyskać dość płaską strukturę strony i możliwość przejścia na konkretną podstronę w dowolny, a zarazem intuicyjny sposób. Geometryczna koncepcja utrzymana jest także na podstronach. Strona została zoptymalizowana dla jak najszybszego jej ładowania.

Obok zdjęć i materiałów agencji White Berry nie można przejść obojętnie.

Dzięki stronie wykonanej przez nas zostały one odpowiednio wyeksponowane. Wyjątkowa strona dla wyjątkowej agencji przyciąga wzrok, a jednocześnie jest intuicyjna w obsłudze.

Mockup mobile White Berry

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.