Loading...
mockup
www.wtglogistics.com.pl

Logistyka i spedycja.

WTG Logistics

Zobacz inne realizacje
mockup

Logistyka jest bardzo ważną dziedziną dla wielu przedsiębiorstw. Sprawny przepływ materiałów i produktów zapewnia ciągłość działania firmy. Bez odpowiedniego zapewnienia dostaw nie byłoby możliwe dotrzymać umów i zdobyć zaufania klientów.

Firma WTG Logistics od lat działa w branży.

Wiedzą także, że obecnie biznes w wielu kwestiach przeniósł się do Internetu. Dlatego powierzyli nam zadanie stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

Strona została utrzymana w przejrzystej stylistyce, z czerwono-szarą kolorystyką. Postawiliśmy na łatwą dostępność najważniejszych informacji - na stronie głównej możemy znaleźć ikony i interaktywne elementy. 

Logo WTG Logistics
Mockup WTG Logistics
Mockup WTG Logistics

Strona posiada także formularz kontaktowy. Całość została oparta o system zarządzania treścią (CMS). Na oddzielnej podstronie zaimplementowany został formularz do wyceny przewozu. Dzięki niemu możliwy jest szybki kontakt z firmą. Strona posiada dodatkowe dwie wersje językowe, których wprowadzenie zostało przygotowane przez naszą firmę.

Z WTG Logistics możesz dojechać prawie wszędzie.

Teraz, dzięki nowoczesnej, eleganckiej stronie, najważniejsze informacje masz na wyciągnięcie ręki, a kontakt z firmą został ułatwiony.

Mockup mobile WTG Logistics

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.