Loading...
mockup
www.malerzeczy.org

Małe Rzeczy Duże Sprawy

Stowarzyszenie Małe Rzeczy

Zobacz inne realizacje
mockup

Internet jest doskonałym medium do nagłaśniania szczytnych przedsięwzięć.

Dlatego Stowarzyszenie Małe Rzeczy wiedziało, że posiadanie swojej strony to dla nich ogromna szansa. Mieliśmy zaszczyt dołożyć się do ich działań i stworzyć dla nich witrynę.

Postawiliśmy na przejrzysty, wyrazisty design w kolorystyce nawiązującej do logo. Mocna typografia podkreśla charakter stowarzyszenia i jednocześnie zapewnia czytelność strony. Strona została oparta o CMS, co ułatwi edycję regularnie zmieniającej się treści.

Logo Stowarzyszenie Małe Rzeczy
Mockup Stowarzyszenie Małe Rzeczy
Mockup Stowarzyszenie Małe Rzeczy

Zaimplementowana została mapa i formularz kontaktowy. Strona została przygotowana pod dwie wersje językowe. Wprowadziliśmy moduł aktualności, który umożliwia regularne dodawanie nowych wpisów na stronę. Przygotowaliśmy przekierowania na Allegro i PayPal, który umożliwia wpłaty na konto stowarzyszenia lub pomoc poprzez licytację.

Stowarzyszenie Małe Rzeczy ma ambitne cele i robi wiele, aby je zrealizować.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprojektować i wykonać dla nich nowoczesną i czytelną stronę internetową.

Mockup mobile Stowarzyszenie Małe Rzeczy

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.