Loading...
mockup
www.primar-b.pl

Materiały do wykonywania nadruków transferowych

Primar-B

Zobacz inne realizacje
mockup

Primar B jest liderem na rynku w swojej dziedzinie - sprzedaży technologii i materiałów do wykonywania nadruków transferowych

 Jednak przestarzała strona internetowa o bardzo niezbyt intuicyjnej nawigacji nie wpływała dobrze na wizerunek. Potrzebowali czegoś nowoczesnego, czytelnego i umożliwiającego skuteczne pozycjonowanie. Tego zadania podjęła się nasza firma.

Stworzyliśmy od podstaw nową, dedykowaną stronę internetową. Uprościliśmy nawigację i mapę strony tak, by łatwo było się po niej poruszać i ją pozycjonować. Wdrożyliśmy formularz kontaktowy. Strona została oparta o CMS dla wygodnego zarządzania i rozbudowy. Dla łatwiejszej nawigacji dodaliśmy także wyszukiwarkę. Stworzyliśmy system kont użytkownika. Uruchomiliśmy zbieranie adresów e-mail do newslettera zgodne z RODO. Dodaliśmy moduł aktualności, który umożliwia dodawanie nowych wpisów w prosty sposób.

Logo Primar-B
Mockup Primar-B
Mockup Primar-B

Primar B ma teraz stronę, która odpowiada pozycji firmy na rynku technologii i materiałów do wykonywania nadruków transferowych.

Uproszczona i przejrzysta nawigacja oraz nowoczesna szata graficzna sprawia, że strona wygląda świeżo i elegancko.

Mockup mobile Primar-B

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.