Loading...
mockup
www.ozeprojekt.pl

Fotowoltaika

Oze Projekt

Zobacz inne realizacje
mockup

Ekologiczne źródła energii zyskują słusznie rosnącą popularność.

Alternatywne rozwiązania często są dobre zarówno dla naszego środowiska, jak i dla portfela. OZE Projekt Fotowoltaika Paweł Zabielski oferuje rozwiązania w zakresie energetyki słonecznej. Firma potrzebowała strony, która będzie spełniała funkcje informacyjne i przedstawiała ofertę.

Witrynę utrzymaliśmy w czytelnej stylistyce i biało-niebieskiej kolorystyce. Skupiliśmy się na tym, by wyeksponować ważne informacje. W tym celu zaimplementowana została interaktywna sekcja “6 kroków do Twojej własnej energii”.

Logo Oze Projekt
Mockup Oze Projekt
Mockup Oze Projekt

Na stronie umieściliśmy także kalkulator, który pomaga dopasować system fotowoltaiczny. Strona została wyposażona w wyszukiwarkę. Skontaktować się można za pomocą formularza lub zintegrowanego Messengera Facebooka. Dzięki zastosowaniu CMS łatwo można zarządzać stroną - dodawać nowe realizacje czy informacje do panelu wiedzy.

Fotowoltaika to nowoczesne i oszczędne rozwiązania dla klientów prywatnych, firm czy rolników.

Zaprezentowanie ekologicznej energii było dla nas przyjemnością!

Mockup mobile Oze Projekt

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.