Loading...
mockup
www.mega-media.com.pl

Agencja Reklamowa

Mega Media

Zobacz inne realizacje
mockup

Dziewczyny z agencji reklamowej Mega-Media są pełne energii, pasji, zaangażowania i nowych pomysłów.

Zasługiwały na stronę, która pokaże ich styl i kreatywność, dlatego postanowiły nawiązać współpracę z naszą firmą.

Do odważnych kobiet pasują odważne kolory. Główny akcentem jest róż obecny w logo agencji. Postawiliśmy na wyraziste, geometryczne wzory. Skupiliśmy się na tym, by przedstawić przede wszystkim ofertę agencji Mega-Media. Dlatego zdecydowaliśmy się na stronę główną, która przypomina landing page i pełni głównie rolę informacyjną.

Logo Mega Media
Mockup Mega Media
Mockup Mega Media

W ramach strony stworzyliśmy katalog produktów wraz z wyszukiwarką. Dzięki oparciu strony o CMS jego obsługa od strony administratora jest znacznie ułatwiona. Dodaliśmy także blog, na którym agencja Mega-Media regularnie dodaje wpisy - co także jest uproszczone dzięki systemowi zarządzania treścią.

Stworzyliśmy odważny projekt dla odważnych dziewczyn.

Czerpaliśmy inspirację z najnowszych trendów, które często zachęcają do nieszablonowych rozwiązań i pewnej ekstrawagancji. Mamy nadzieję, że udało nam się uchwycić energię drzemiącą w zespole agencji Mega-Media.

Mockup mobile Mega Media

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.