Loading...
mockup
www.mukscwzs.bydgoszcz.pl

Łączy nas pasja !

MUKS Zawisza

Zobacz inne realizacje
mockup

MUKS CWZS Bydgoszcz specjalizuje się w szkoleniu młodych piłkarzy.

Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dzieci i młodzież ma możliwość trenować pod czujnym okiem trenerów. Odnoszący sukcesy klub zasługiwał na nową stronę internetową, która lepiej niż dotychczasowa odda ich ducha walki i profesjonalizm.

Logo MUKS Zawisza
Mockup MUKS Zawisza
Mockup MUKS Zawisza

W odpowiedzi na ich potrzeby, stworzyliśmy w pełni dedykowane rozwiązanie.

Zaimplementowane zostało kilka funkcjonalności, w tym kalendarium rozgrywek, galeria czy aktualności. Strona została dostosowana do umieszczania multimediów i odpowiedniego ich wyświetlania, w tym filmu umieszczonego zaraz pod menu. Strona została oparta o system zarządzania treścią. Ułatwia to wprowadzanie treści - w tym aktualności - oraz dbanie o bezpieczeństwo czy przyszłą rozbudowę strony. Całość strony została utrzymana w kolorystyce klubu oraz nowoczesnej stylistyce.

MUKS CWZS Bydgoszcz popularyzuje sport wśród młodzieży. Nowoczesna, efektowna i dobrze działająca strona internetowa z pewnością zadba o ich wizerunek ekspertów oraz odpowiednie przedstawienie wszystkich informacji ważnych dla klubu.

Mockup mobile MUKS Zawisza

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.