Loading...
mockup
www.luxury-motors.pl

Konarzewski Sports cars

Luxury Motors

Zobacz inne realizacje
mockup

Samochód może być czymś więcej niż środkiem transportu – i doskonale o tym wie o tym firma Konarzewski Sports Cars & Luxury Motor Service.

Potrzebowali oni jednak strony, która w pełni odda ich charakter, jasno zakomunikuje klientom o poziomie ich usług. Przy ścisłej współpracy z firmą udało nam się stworzyć całkowicie dedykowane rozwiązanie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań.

Postawiliśmy na czysty design i jasną stronę z mocniejszymi akcentami. Nowoczesna typografia oddaje charakter firmy i ułatwia korzystanie ze strony. Wdrożony został formularz, dzięki któremu w prosty sposób można umówić się na wykonanie usługi serwisowej. Strona jest w pełni zintegrowana z API serwisu Otomoto. Nowoczesne menu ułatwia nawigację na stronie. Strona jest w pełni responsywna – dostosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach, także na telefonach. Zdjęcia zostały dopasowane tak, by przy mniejszym rozmiarze nadal zachowywały wysoką jakość.

Logo Luxury Motors
Mockup Luxury Motors
Mockup Luxury Motors

Konarzewski Sports Cars to miejsce, w którym klient może czuć się dopieszczony.

Teraz posiada stronę, która oddaje charakter firmy – przejrzystą, nowoczesną i elegancką. Dzięki integracji z Otomoto oraz wdrożeniu formularza kontaktowego obsługa klienta weszła na zupełnie nowy poziom.

Mockup mobile Luxury Motors

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.