Loading...
mockup
www.krystad.pl

Biuro podróży

Krystad

Zobacz inne realizacje
mockup

Krystad jest biurem podróży, którego fundamentem jest rodzina.


Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że z ich usług korzysta kolejne pokolenie osób spragnionych odrobiny oddechu, ciekawego urlopu czy niezapomnianego wypoczynku.

Internet jest ogromną szansą także dla branży turystycznej. Biuro podróży Krystad postanowiło w pełni wykorzystać jego możliwości. Postanowiliśmy więc wykonać dla nich nowoczesną platformę przy wykorzystaniu rozwiązań najnowszej generacji.

Dla pogodzenia szybkości z zaawansowaną funkcjonalnością postawiliśmy na dedykowane technologie od Google. Podstawą działania jest środowisko Node.js, które pozwoliło stworzyć jednolitą, szybko działającą platformę.

Najważniejszą funkcjonalnością jest zakup i rezerwacja wycieczek poprzez portal. Aby zapewnić swobodę zarządzania, administratorzy otrzymali pełną kontrolę nad zamówionymi wycieczkami. Dla intuicyjnego korzystania z systemu wykonaliśmy autorski panel klienta.

Ważną kwestią podczas tworzenia platformy było zapewnienie integracji z dodatkowymi narzędziami. Podłączony został wewnętrzny CRM (oprogramowanie typu customer relationship management – zarządzanie relacjami z klientami). Osoby decydujące się na zakup wycieczki uzyskały także możliwość skorzystania z szybkiej płatności przez internet.

Jedną z ważniejszych funkcjonalności platformy dla firmy Krystad jest obsługa tzw. połączeń antenowych. Jest to ułatwienie dla osób, które poszukują transportu do właściwego miasta wyjazdu poprzez komunikację oferowaną przez biuro podróży. Zostały one odpowiednio przygotowane i zaprogramowane dla inteligentnego zarządzania.

Zadbaliśmy także o czysty, intuicyjny design i jak najlepsze doświadczenia użytkowników. Postawiliśmy na przejrzystość z odważnymi, kolorowymi akcentami. Pogrupowaliśmy ofertę dla wygodnej nawigacji. W pierwszej sekcji odwiedzających wita zaawansowana, intuicyjna wyszukiwarka.

Logo Krystad
Mockup Krystad
Mockup Krystad

Biuro Krystad zapewnia komfortowy wypoczynek i zaczyna od intuicyjnego systemu dostępnego przez internet.


Dzięki nim świat stoi przed nami otworem.

Mockup mobile Krystad

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.