Loading...
mockup
www.browar-olbracht.pl

Browar Staromiejski

Jan Olbracht

Zobacz inne realizacje
mockup

Browar Staromiejski Jan Olbracht to wyjątkowe miejsce nie tylko dla miłośników piwa.

Trunek warzony w tradycyjny sposób, pyszne potrawy i niepowtarzalny wystrój sprawiają, że miejsce to stało się popularne zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Torunia. Firma zgłosiła się do nas z prośbą o stworzenie strony internetowej, która odda niepowtarzalny klimat, jaki tam panuje.

Przy projektowaniu skupiliśmy się nad tym, by pokazać charakter Browaru Staromiejskiego. Strona główna jest prosta i ma przekierowywać dalej, na podstrony. Witryna została przygotowana dla różnych wersji językowych - w tym przypadku łącznie trzech. Strona została oparta o CMS, co ułatwia zarządzanie nią. Na podstronie “Kontakt” dodany został formularz kontaktowy oraz mapa Google. Strona została stworzona tak, by była przejrzysta i intuicyjna.

Logo Jan Olbracht
Mockup Jan Olbracht

Browar Staromiejski Jan Olbracht to wyjątkowe miejsce na mapie Torunia, które powinien odwiedzić każdy miłośnik piwa i dobrego jedzenia. Tradycyjne smaki i niebanalny wystrój sprawia, że chce się tu wracać.

Teraz mają też stronę internetową, która godnie ich reprezentuje.

Mockup mobile Jan Olbracht

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.