Loading...
mockup
www.ekodeweloper.pl

Poznaj prestiżowe inwestycje

EkoDeweloper

Zobacz inne realizacje
mockup

EkoDeweloper to firma, która łączy w sobie dwa „eko” – ekologię i ekonomię.

Jej zespół składa się z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Od początku współpracy wiedzieliśmy, że stworzymy dla nich coś wyjątkowego. Udało nam się zrobić stronę, która nie tylko przyciąga designem, ale też daje szerokie możliwości dla klienta oraz wyposażona jest w ciekawe funkcjonalności.

Logo EkoDeweloper
Mockup EkoDeweloper
Mockup EkoDeweloper

Firma EkoDeweloper otrzymała od nas dedykowane narzędzie zintegrowane z ich nową witryną, która pozwala zarządzać nią jak nigdy dotąd.

Interaktywna mapa, którą można podpiąć do każdej inwestycji, jest wyjątkowa w obsłudze. Administrator strony dostał maksymalną kontrolę nad zarządzaniem umieszczonymi na niej budynkami. Może także w prosty sposób oznaczać elementy ikonami.

Funkcjonalności strony firmy EkoDeweloper jest oczywiście o wiele więcej. Użytkownik dostał możliwość wyszukiwania wśród wszystkich inwestycji – na stronie głównej – i pośród wybranej realizacji – na dotyczącej jej podstronie. Zadbaliśmy również o wygodne przedstawienie mieszkań w konkretnej lokalizacji. Na podstronach umieszczone są tabele, które można sortować według każdej kolumny rosnąco lub malejąco.

Nie można jednak nie wspomnieć o warstwie wizualnej strony internetowej dla firmy EkoDeweloper. Zaprojektowaliśmy nie tylko widok główny, ale też dedykowane podstrony. Zadbaliśmy o to, by informacje były prezentowane w sposób równie intuicyjny, co przyjemny dla oka. Cały projekt utrzymany jest w zgodzie z brandingiem firmy oraz jej wymaganiami. To wszystko sprawia, że strona dla firmy EkoDeweloper to kompleksowa realizacja, która spełnia wyśrubowane wymagania klienta.

Mockup mobile EkoDeweloper

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.