Loading...
mockup
www.chlodna15.pl

Szef kuchni - Arkadiusz Wilamowski

Chłodna 15

Zobacz inne realizacje
mockup

Restauracja Chłodna 15 to eleganckie miejsce z wyjątkowym jedzeniem.

Połączenie niepowtarzalnych francuskich smaków z delikatnymi polskimi akcentami potrafi naprawdę zaskoczyć. Szef kuchni dba o to, by przyrządzane dania były maksymalnie świeże. Używa produktów najwyższej jakości. Menu regularnie się zmienia i przedstawiane jest w formie carte blanche.

Dla tak wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie Polski stworzyliśmy minimalistyczną stronę opartą na eleganckim, ale mocnym kontraście między czernią a bielą. Dla restauracji został wdrożony system rezerwacji. Strona została przygotowana pod dodatkową wersję językową.

Logo Chłodna 15
Mockup Chłodna 15
Mockup Chłodna 15

Strona została wyposażona w CMS. Znacznie ułatwia on edycję cyklicznie zmieniającego się tekstu - jak w przypadku menu restauracji. Zadbaliśmy o odpowiednie wyświetlanie się zdjęć w wysokiej jakości. W końcu w tak wykwintnej restauracji dania nie tylko wybornie smakują, ale także cieszą oko.

Restauracja Chłodna 15 by Wilamowski to klasa sama w sobie, która zasługuje na elegancką i nowoczesną stronę internetową.

Cieszymy się, że zaufali właśnie nam.

Mockup mobile Chłodna 15

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.