Loading...
mockup
www.calisthenicsacademy.pl

Największa organizacja Kalisteniki w Polsce

Calisthenics Academy

Zobacz inne realizacje
mockup

Calisthenics Academy to największa w Polsce organizacja zajmująca się kalisteniką.

Ten niszowy sport zdobywa w Polsce coraz większą popularność i ciężko nie docenić roli bydgoskiej organizacji w tym fenomenie. Calisthenics Academy cały czas prężnie się rozwija, w związku z tym swoją starą stronę internetową postanowili zamienić na nowocześniejszą.

Dołożyliśmy starań, żeby ukazać charakter organizacji, a także tego sportu, tak wymagającego w swojej prostocie. Świeży projekt graficzny to też uproszczenie nawigacji na rozrastającej się stronie. Witryna została oparta o CMS, dzięki temu w prosty sposób można dodawać aktualności, nowe grafiki treningów, opinie czy transformacje. Wdrożony został formularz kontaktowy.

Logo Calisthenics Academy
Mockup Calisthenics Academy
Mockup Calisthenics Academy

Oprócz unowocześnienia strony internetowej, wdrożyliśmy także sklep Calisthenics Academy.

Postawiliśmy na intuicyjność i szybkie działania. Dlatego sklep działa na oprogramowaniu PrestaShop. Produkty zostały podzielone na kategorie. Zaimplementowane zostało filtrowanie oraz wyszukiwarka.

Calisthenics Academy z pewnością zmieniło oblicze bydgoskiego sportu. Teraz mają także stronę, która godnie reprezentuję organizację tego formatu.

Mockup mobile Calisthenics Academy
Mockup Calisthenics Academy
Mockup Calisthenics Academy
Mockup Calisthenics Academy

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.