Loading...
mockup
www.csr.expert

Zrzeszamy firmy społecznie odpowiedzialne, aby razem inspirować innych.

CSR Expert

Zobacz inne realizacje
mockup

CSR to inicjatywy, które pozwalają biznesowi zmieniać świat na lepsze.

Czasem jednak ciężko się zorientować, którym firmom naprawdę zależy na czynieniu dobra, a którym wyłącznie na marketingu. Wątpliwości te rozwiewa inicjatywa CSR Expert, dla której mieliśmy przyjemność stworzyć nowoczesną i zaawansowaną stronę internetową.

Logo CSR Expert
Mockup CSR Expert
Mockup CSR Expert

Choć w oczy rzuca się przede wszystkim wyjątkowy design, nie jest to jedyna zaleta tej witryny.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności jest możliwość indywidualnej prezentacji każdej firmy oraz projektu, wraz z odpowiednimi oznaczeniami i systemem punktów. Zadbaliśmy o to, by ich przedstawienie było jak najbardziej atrakcyjne wizualnie i przejrzyste, a jednocześnie proste w zarządzaniu. Aby zapewnić łatwą nawigację i przeglądanie wdrożyliśmy również intuicyjną, wyposażoną w filtry wyszukiwarkę. Pozwala ona na znalezienie zarówno firm biorących udział w projektach, jak i samych inicjatyw.

Pracę nad stroną CSR Expert przebiegały przy ścisłej współpracy z klientem. Dzięki temu udało nam się stworzyć dedykowane rozwiązanie w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Strona z powodzeniem spełnia swoje zadanie i pozwala zwiększać popularność idei społecznej odpowiedzialności biznesu, a także łatwo zorientować się w firmach i inicjatywach godnych uwagi.

Mockup mobile CSR Expert

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.